Wynajmij mieszkanie zdalnie - wygodnie i bezpiecznie!

- > Obejrzyj mieszkanie podczas wirtualnego spotkania z agentem

- > Dokumenty dostaniesz i wypełnisz przez email

- > Otrzymasz przesyłkę z kluczami oraz instrukcją obsługi mieszkania

Zadzwoń i umów się z agentem - +48 731 788 152 - wyjaśnimy wszelkie aspekty zawarcia umowy, będziemy asystować Ci podczas całego procesu najmu.

Warsaw Properties – kompleksowa obsługa nieruchomości

Zrozumienie rynku nieruchomości wymaga lat, a nie dni czy miesięcy. Warsaw Properties może pokazać Ci polski rynek nieruchomości od wewnątrz a  doświadczenie i wiedza naszego zespołu sprawi, że Twoje inwestycje będą zawsze w bezpiecznych rękach. Oferujemy profesjonalne i praktyczne porady dla klientów pragnących inwestować lub wynajmować na lokalnym rynku nieruchomości. Z szeroką gamą aktualnych ofert na wyłączność, jak również pełnym zakresem usług związanych z nieruchomościami, Warsaw Properties trzyma klucze do Twoich udanych inwestycji.

Nasze usługi

Sprzedaż i kupno nieruchomości
Wynajem nieruchomości
Projektowanie wnętrz
Wykończenie wnętrz
Zarządzanie nieruchomościami

Dlaczego My?

Ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rynku
Bardzo doświadczony, wielojęzyczny zespół
Profesjonalne i elastyczne podejście do potrzeb Klienta
Dedykowane rozwiązania dla inwestorów rynku nieruchomości

Założona w 2004 roku, firma Warsaw Properties ma ponad dekadę doświadczenia w świadczeniu usług na polskim rynku nieruchomości. Służymy profesjonalną radą biznesową opartą na podstawie sprawdzonych metod obsługi nieruchomości, które zapewniają że inwestycje naszych klientów są zawsze w bezpiecznych rękach.

Profesjonalny zespół Warsaw Properties współpracuje ze sobą już od wielu lat, co pozwoliło nam zbudować bliskie relacje z klientami oraz kontrahentami. Dzięki temu nasi klienci mogą spać spokojnie wiedząc, że ich interesy są reprezentowane sumiennie.

Nasze usługi obejmują sprzedaż i wynajem powierzchni handlowych i nieruchomości mieszkalnych, kompleksowe zarządzanie nieruchomościami, a także aranżację wnętrz, wyposażenie i prace remontowe. Nadzorujemy powyższe projekty począwszy od ustalenia lokalizacji, poprzez stan prawny i techniczny nieruchomosci aż do posprzedażowego zamknięcia transakcji.

Szyte na miarę rozwiązania dla klientów są naszą mocną stroną a elastyczność naszą podstawową zaletą we wszystkich przedsięwzięciach, których sie podejmujemy. Jeśli więc szukasz zaufanego partnera biznesowego na polskim rynku nieruchomości, skontaktuj się z nami – rzetelnym zespołem Warsaw Properties.

nowe oferty
Nowa oferta

Studio w stanie developerskim 28m - Na Sprzedaż - Warszawa Mokotów, Cybernetyki

339 000
Nowa oferta

Mieszkanie 3 pokoje - Na Sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Nowolipki

870 000
Nowa oferta

Mieszkanie 53,5 m - 3 pokoje - Wynajem - Śródmieście, Senatorska

4 500 zł/mc
Nowa oferta

Apartament 4 pokojowy, 98 m² - Na sprzedaż - Aura Park, Warszawa Wilanów, Sarmacka

1 070 000