Apartament 37 m - Na sprzedaż - Mennica Residence

Salon + sypialnia -  apartament 37 m2  / cesja umowy deweloperskiej w formie odstępnego

MENNICA RESIDENCE | CESJA | 37 M | GRZYBOWSKA | MIRÓW | 3 PIĘTRO | 2 POKOJE | BALKON - 4 M | DO WYKOŃCZENIA

O INWESTYCJI: Mennica Residence to reprezentacyjny zespół nowoczesnych budynków mieszkalnych, usytuowanych wzdłuż pieszego pasażu, z wewnętrznym dziedzińcemi zróżnicowaną zielenią na różnych poziomach. Położony w sercu miasta, w nowym centrum biznesu, w kwartale ulic: Grzybowskiej, Żelaznej, Pereca i Waliców. Najwyższe budynki mają 15 kondygnacji. 2 pierwsze kondygnacje będą pełnić funkcje usługowe, a kolejne przeznaczone są na lokale mieszkalne. Na parterze, oprócz powierzchni usługowych, zlokalizowane będą hole prowadzące do części mieszkalnych, a od strony skrzyżowania ulic Grzybowskiej i Żelaznej znajduje się główne lobby wejściowe do dwóch narożnych wież oraz zespołu fitness, usytuowanego na pierwszym piętrze i wyposażonego we własny taras wypoczynkowy od strony wewnętrznego dziedzińca.

OFEROWANY APARTAMENT znajduje się w II etapie inwestycji, w głebi inwestycji, z widokiem na osiedle od strony ulicy Waliców. W tej części zaplanowane jest zachowanie ceglanej ściany – pozostałości dawnego browaru Junga – jako wyjątkowego zabytku, stanowiącego podczas wojny granicę warszawskiego getta. 

OPIS APARTAMENTU: Apartament położony jest na 3 piętrze, w II etapie inwestycji, od strony ul. Waliców. Mieszkanie 2 - stronne. Okna i balkon skierowane są do wnętrza osiedla, z dala od szumu ulic.  Apartament składa się z  pokoju dziennego z kuchnią w aneksie (22,21m), osobnej sypialni (10,51m) oraz łazienki (3,54). Powierzchnia balkonu: 3,93 m

STAN: Do wykończenia 
Odbiór kluczy – przełom roku 2019 / 2020
OPCJONALNIE: Miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne: 80 000 zł

LOKALIZACJA: Zespół budynków Mennica Residence zlokalizowany jest u zbiegu ulicy Grzybowskiej i Żelaznej, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta i nowego centrum warszawskiego biznesu. Ta część miasta jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się przestrzeni miejskich, zarówno w Polsce, jak i w Europie. W najbliższej okolicy powstaje około 750 tysięcy metrów kwadratowych najwyższej klasy powierzchni biurowych, hotelowych i handlowych. W tej dzielnicy usytuowały swoje polskie siedziby takie międzynarodowe firmy jak: Citbank, Standard & Poor's, JP Morgan i WeWork. Tu również powstają nowoczesne hotele znanych sieci - Crowne Plaza i Holiday Inn. 

OKOLICA: Wokół budynku dzielnica tętniąca życiem – liczne restauracje, kawiarnie oraz sklepy. Miłośnicy slowfoodi lokalnego jedzenia z pewnością docenią bliskość Hali Mirowskiej oraz licznych restauracji, kawiarni i barów. Wyjątkowym miejscem, na kulinarnej mapie Warszawy będzie pobliski kompleks Art Norblin nowoczesna hala gastronomiczna połączona z lokalnym targiem. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się lokale usługowe, przychodnie oraz przedszkola i szkoły. 

KOMUNIKACJA: blisko transportu publicznego - wejście do najbliższej stacji metra znajduje się w odległości 600 metrów, a liczne autobusy i linie tramwajowe gwarantują mieszkańcom dogodne połączenia ze wszystkimi dzielnicami miasta, z lotniskiem i Dworcem Centralnym.

Lokalizacja
Warszawa Śródmieście, Grzybowska
Powierzchnia
37
Piętro
3
Pokoje
2
Cena m²
20 270
Cena całkowita
750 000
Parking
NIE
pobierz pdf
Pobierz ofertę na swój komputer,
zadzwoń22 838 24 71lub wypełnij formularz poniżej

Ta strona używa cookies, możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.