Biuro 47 m² - Wynajem - Warszawa Śródmieście, Jana Pawła

Jasny i elegancki lokal biurowy położony na 4 piętrze, o powierzchni 47 m, w centrum Warszawy. Idealny na siedzibę niewielkiej firmy, biuro handlowe lub firmę księgową. Widok z okien na centrum miasta.

KLIMATYZOWANE BIURO | 47 M | JANA PAWŁA \ ANIELEWICZA | ŚRÓDMIEŚCIE |  2 POMIESZCZENIA + ŁAZIENKA | DUŻE OKNA - PIĘKNY WIDOK NA CENTRUM

LOKALIZACJA: Usytuowany w nowoczesnym budynku przy Alei Jana Pawła, przy ruchliwym skrzyżowania z ulicą Anielewicza, w bliskiej odległości od centrum miasta oraz Ronda Radosława (Babka) i Centrum Handlowego ARKADIA. Położony w budynku biurowym z wejściem bezpośrednio od strony ulicy. W otoczeniu licznych osiedli mieszkaniowych. Ważną zaletą tej lokalizacji jest bardzo dobra komunikacja - liczne linie tramwajowe oraz autobusowe dookoła budynku. Przed budynkiem zatoki z miejscami parkingowymi ogólnie dostępnymi.

OPIS BIURA: Nowoczesne, jasne biuro mieści się na 4 piętrze, ze swobodnym wejściem od skrzyżowania ulic Jana Pawła i Anielewicza. Wjazd na 4 piętro 2 nowoczesnymi windami, 2 lokale na piętrze. 

Lokal składa się z 2 jasnych pomieszczeń z dużymi oknami z wystawą południową i łazienki przystosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych. Lokal świeżo po remoncie. Wyposażony w nowoczesne oświetlenie ledowe oraz pełne okablowanie do internetu z licznymi przyłączami do biurek. W lokalu zainstalowana jest klimatyzacja (indywidualnie sterowana). 

Biuro gotowe do rozpoczęcia działalności (aktualne atesty i pozwolenia). Umowa na 24 miesiące minimum.

Cena najmu: biuro: 3000 PLN + miejsce parkingowe w grażu podziemnym: 300 PLN. Do ceny najmu zostanie doliczony VAT.
Depozyt: 3200 PLN
Najemca pokrywa opłaty za energię elektryczną.

Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Lokalizacja
Warszawa Śródmieście, Jana Pawła
Powierzchnia
47
Piętro
4
Pokoje
2
Cena całkowita
3 000 zł/mc
Parking
TAK
pobierz pdf
Pobierz ofertę na swój komputer,
zadzwoń22 838 24 71lub wypełnij formularz poniżej

Ta strona używa cookies, możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.