/pl/obsluga-nieruchomosci-inwestycyjnych-przez-specjalistyczna-firme-dlaczego-wartoObsługa nieruchomości inwestycyjnych przez specjalistyczną firmę - dlaczego warto?

Specjalistycznych umiejętności nie zdobywa się z dnia na dzień, to proces trwający lata – a my od lat zajmujemy się obsługą nieruchomości inwestycyjnych, co pozwoliło nam zyskać doświadczenie w tym obszarze. Wiemy w jaki sposób zarządzać i chętnie wykonamy tę pracę za Państwa, ponieważ doskonale rozumiemy jak złożone i czasochłonne są to obowiązki. Decydując się na wsparcie specjalistycznej firmy zyskujecie Państwo szereg korzyści. Do najważniejszych można zaliczyć:

Czytaj więcej ...

/pl/sprzedaz-czy-wynajem-nieruchomosci-co-jest-bardziej-korzystneSprzedaż czy wynajem nieruchomości - co jest bardziej korzystne?

Ocena korzyści, wynikających ze sprzedaży bądź wynajmu nieruchomości, jest kwestią bardzo indywidualną. Jest to bowiem uzależnione od preferencji inwestora, jego oczekiwań oraz tego, co uważa dla siebie za bardziej korzystne. Warto jednak rozważyć argumenty „za” sprzedażą, jak i „za” wynajem, które mogą być w podjęciu ostatecznej decyzji.

Czytaj więcej ...

/pl/w-jakich-dzielnicach-warto-inwestowac-w-nieruchomosci-w-warszawieW jakich dzielnicach warto inwestować w nieruchomości w Warszawie?

Rynek mieszkaniowy w Warszawie należy niewątpliwie do największych w kraju, co z jednej strony daje ogromne możliwości inwestorom, z drugiej zaś wymaga czujności - aby uniknąć ryzyka dokonania nieopłacalnej inwestycji. Właśnie dlatego warto z wyprzedzeniem zbadać ten rynek i ocenić jakie dzielnice są warte rozważenia przy zakupie nieruchomości inwestycyjnych w Warszawie.

Czytaj więcej ...

/pl/jak-wynajmowac-mieszkanie-inwestycyjneJak wynajmować mieszkanie inwestycyjne?

Wesprzemy Cię przy wynajmowaniu mieszkania inwestycyjnego, dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem. Na każdym etapie udzielimy porad – zarówno w procesie decyzyjnym, jak i podczas ustalania szczegółów najmu między stronami. Chętnie też skonsultujemy z Tobą wszystkie obawy, które powstrzymują Cię przed wynajmowaniem mieszkania – wyjaśnimy na jakich zasadach funkcjonuje współpraca z nami i podpowiemy jak możliwie najbezpieczniej wynajmować mieszkanie inwestycyjne.

Czytaj więcej ...

/pl/kupiles-mieszkanie-do-remontu-lub-w-stanie-deweloperskim-powierz-remont-i-wykonczenie-specjalistomKupiłeś mieszkanie do remontu lub w stanie deweloperskim? Powierz remont i wykończenie specjalistom

Jesteście świeżo upieczonymi właścicielami nieruchomości. Zdecydowaliście się na zakup lokalu w stanie deweloperskim, ponieważ zależało Wam na niższej cenie i możliwości wykończenia wnętrza dokładnie tak, jak o tym marzyliście. A może należycie do osób, które właśnie kupiły mieszkanie z rynku wtórnego? Zdecydowaliście się na nie z uwagi na świetną lokalizację i rewelacyjny metraż, ale wnętrze wymaga zmian. W takich sytuacjach dobrze jest powierzyć zadanie ekspertom, którzy podejmą się przeprowadzenia wszystkich niezbędnych prac, aby przygotować wnętrze zgodnie z Waszymi pomysłami.

Czytaj więcej ...

/pl/czy-warto-wykonac-remont-przed-wynajeciem-mieszkaniaCzy warto wykonać remont przed wynajęciem mieszkania?

Dynamiczny rozwój sektora wynajmu mieszkań sprawia, że konkurencja na rynku nieruchomości do wynajęcia jest coraz większa. Potencjalni najemcy zainteresowani są już nie tylko lokalizacją i kwotą miesięcznych opłat, ale liczy się dla nich standard lokalu, w którym będą mieszkać. Właśnie dlatego warto wykonać remont przed wynajęciem mieszkania.

Czytaj więcej ...