szczegóły oferty

Zobacz poniżej szczegółowe informacje na temat oferty.
Możesz również pobrać plik pdf, zadzwonić lub wysłać do nas zapytanie.

Lokal użytkowy 302 m² - Wynajem - Warszawa Śródmieście, Jana Pawła II

Babka Tower to jeden z najbardziej charakterystycznych budynków mieszkalno-biurowych w Warszawie (2000r), stanowi powszechnie rozpoznawalny punkt orientacyjny tej części miasta. Na jego prestiż złożyła się zarówno jakość projektu architektonicznego pracowni Jems Architekci jak i wysoka jakość materiałów użytych do wykończenia. Doskonała pod względem komunikacyjnym lokalizacja pomiędzy Al. Jana Pawła i Rondem Radosława, pobliska stacja metra Dworzec Gdański jak i bezpośrednie sąsiedztwo popularnego centrum handlowego Arkadia

Prezentowany lokal jest 2-poziomowy o powierzchni 303m2 (parter 144m2 i antresola 158,5m2), z wejściem bezpośrednio z ulicy, z witrynami. Cały front może być używany na reklamy - ok 80m2, widoczny z Jana Pawła II. Lokal stanowi powierzchnię typu open space, posiada także kuchnię, toaletę oraz pokój. Idealnie nadaje się na siedzibę firmy, sklep, gabinet, elegancki salon kosmetyczny lub innego typu usługi.

Cena najmu: 20000zł netto + koszty administracyjne w wysokości 2488zł netto (woda, ogrzewanie, ochrona) + 800 zł./rocznie klimatyzacja + opłaty licznikowe za energię elektryczną.

 

Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Lokalizacja
Warszawa Śródmieście, Jana Pawła II
Powierzchnia
302
Piętro
0
Pokoje
3
Cena całkowita
20 000 zł/mc
pobierz pdf
Pobierz ofertę na swój komputer,
zadzwoń,22 838 24 71lub wypełnij formularz poniżej

Ta strona używa cookies, możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.