szczegóły oferty

Zobacz poniżej szczegółowe informacje na temat oferty.
Możesz również pobrać plik pdf, zadzwonić lub wysłać do nas zapytanie.

Mieszkanie 53,71 m² - Sprzedaż - Warszawa Bemowo, Kocjana 1

Prezentowana inwestycja została wybudowana przez firmę Budimex w 2009r. Trzy czteropiętrowe budynki tworzą zamknięty kompleks mieszkaniowy z dwoma dużymi dziedzińcami, na których znajdą się nowoczesne place zabaw dla dzieci, ławeczki i mnóstwo zieleni. Zaletą tej inwestycji jest przede wszystkim lokalizacja. To wymarzone miejsce dla osób lubiących aktywny wypoczynek. W okolicy znajduje się dobrze zachowany Fort Blizne. Rowerem lub w kilka minut samochodem można dojechać do jednego z ładniejszych terenów zielonych Warszawy Parku Leśnego Bemowo. Niedaleko położony Ośrodek Sportu i Rekreacji umożliwia korzystanie z krytej pływalni i kortów tenisowych. Stosunkowo blisko jest też do Puszczy Kampinowskiej. W okolicy są dwa centra handlowe: Wola Park i Centrum Bemowo z kompleksem kinowo-komercyjnym oraz hipermarket Tesco. Miłośnicy staroci w każdą sobotę i niedzielę mogą odwiedzić słynną giełdę na warszawskim Kole.
Osiedle Kocjana położone jest na Bemowie zaledwie 20 minut od Placu Bankowego i centrum Warszawy. Dzięki dwóm pętlom autobusowym i jednej tramwajowej, mieszkańcy mają świetne połączenie z innymi częściami miasta.

Apartament składa się z umeblowanego salonu (20m2) z wyjściem na balkon (6m2), sypialni (13m2), wyposażonej w sprzęt AGD osobnej kuchni (12m2), łazienki z wanną i prysznicem (4m2), hall (6m2). Duże, drewniane okna z ekspozycją na stronę południową. Na podłogach położona jest położona klepka.

Cena nie zawiera miejsce postojowe w garażu podziemnym, płatny dodatkowo 20 000zł. Czynsz administracyjny z zaliczkami na wodę i ogrzewanie wynosi 437zł, oraz podatek od nieruchomości (roczny) 259zł

Mieszkanie jest obecnie wynajmowane na warunkach z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia
Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Lokalizacja
Warszawa Bemowo, Kocjana 1
Powierzchnia
53,71
Piętro
3
Pokoje
2
Cena m²
8 800
Cena całkowita
472 648
Parking
TAK
pobierz pdf
Pobierz ofertę na swój komputer,
zadzwoń,22 838 24 71lub wypełnij formularz poniżej

Ta strona używa cookies, możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.