szczegóły oferty

Zobacz poniżej szczegółowe informacje na temat oferty.
Możesz również pobrać plik pdf, zadzwonić lub wysłać do nas zapytanie.

Mieszkanie 66,37 m² - Sprzedaż - Warszawa Praga Południe, Wiatraczna 15

Apartament, w którym znajduje się mieszkanie to kameralny obiekt o nazwie "Wiatraczna Residence" na Grochowie w dzielnicy Praga Południe. 6 piętrowy budynek został wybudowany w narożniku ulic: Paca, Wiatraczna i Paca w 2009r przez spółkę Marvipol Development. Obiekt posiada podziemną halę garażową do której wjazd znajduje się od strony ulicy Paca. Instalacje wewnętrzne zapewniają odbiór telewizji kablowej, dostęp do internetu oraz pełną kontrolę osób wchodzących na teren posesji, która, dla bezpieczeństwa mieszkańców została ogrodzona, monitorowana i chroniona.

Budynek znajduje się o krok od najbardziej uroczych zakątków zielonego Grochowa, w bliskim sąsiedztwie parku umożliwiającego przyjemny, aktywny wypoczynek dla całej rodziny. W okolicy znajdują się centra rozrywkowo-handlowe, zapewniające cały szereg rozrywek oraz przyjemne zakupy. Bliskość Ronda Wiatraczna zapewnia doskonałą komunikację z każdą dzielnicą miasta. Stare miasto - 15 min, lotnisko - 35 min, Stadion Narodowy - 5 min.
"Wiatraczna Residence" to miejsce, z jednej strony w świetnej lokalizacji umożliwiającej dogodny dojazd do każdego rejonu miasta, z drugiej, zapewniający spokój i wytchnienie po dniu pracy.

Inwestycja oferuje wszystko, czego potrzebujesz. Ustawne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie na 5-piętrze składa się z salonu (na podłodze panele) połączonego z widnym aneksem kuchennym z wyjściem na balkon (9,62m²), 2 sypialni (wykładzina podłogowa) również z wyjściem na balkon, (2,83m²) łazienki oraz garderoby. Mieszkanie dwustronne i nieumeblowane. Okna z kuchni i sypialni wychodzą na stronę wschodnia, z dwóch sypialni na stronę zachodnia.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 30000 zł. Czynsz administracyjny z zaliczkami na wodę i ogrzewanie wynosi ok. 622zł, podatek od nieruchomości (roczny) 195zł oraz użytkowanie wieczyste (roczne) 136zł .

Mieszkanie jest obecnie wynajmowane. Umowa najmu na czas nieoznaczony z miesięcznym okresem wypowiedzenia.
Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego

Lokalizacja
Warszawa Praga Południe, Wiatraczna 15
Powierzchnia
66,37
Piętro
5
Pokoje
3
Cena m²
8 100
Cena całkowita
537 597
Parking
TAK
pobierz pdf
Pobierz ofertę na swój komputer,
zadzwoń,22 838 24 71lub wypełnij formularz poniżej

Ta strona używa cookies, możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.