szczegóły oferty

Zobacz poniżej szczegółowe informacje na temat oferty.
Możesz również pobrać plik pdf, zadzwonić lub wysłać do nas zapytanie.

Mieszkanie 67 m² - Sprzedaż - Warszawa Mokotów, Madalińskiego

Na sprzedaż mieszkanie na 4 piętrze czteropiętrowego budynku przy ulicy Madalińskiego, mieszczącego 20 mieszkań. W budynku tym ongiś mieszkał Kazimierz Górski, legendarny polski trener. Do budynku przynależy duże podwórko. Mieszkanie w swojej pierwotnej wersji było czteropokojowe (istnieje możliwość grzecznościowego pokazania mieszkania naprzeciwko, będącego lustrzanym odbiciem, które zachowało czteropokojowy układ), obecnie składa się z dwóch dużych pomieszczeń (salon 25 m2 i sypialnia 20 m2) oraz dużej, oddzielnej kuchni (15 m2). Pozostałe pomieszczenia to łazienka z wanną oraz osobna toaleta. Mieszkanie można z łatwością przearanżować i stworzyć trzy lub cztery pokoje, czyli wrócić do oryginalnego rozkładu.

W mieszkaniu pociągnięta jest instalacja alarmowa oraz klimatyzacja. Dużym atutem jest, niezależny od sieci miejskiej, system ogrzewania (regularnie serwisowany piec ulrich, zamontowany w 2013r, znacząco obniża koszty ogrzewania, pozwala za pomocą panelu sterowania decydować o temperaturze w mieszkaniu), niemniej istnieje bezproblemowa możliwość ponownego wpięcia się do sieci miejskiej.

 

Mieszkanie jest dwustronne, okna wychodzą na południowy wschód i północny zachód, dzięki czemu jest jasne i ładnie oświetlone przez cały dzień. Do mieszkania przynależy piwnica.

Budynek ma nową elewację oraz jest docieplony (prace miały miejsce w 2014 roku), instalacja sieci centralnego ogrzewania została w pełni odnowiona w zeszłym roku.

Czynsz, przy dwóch zameldowanych osobach, to 475 złotych.

 

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się park Narbutta wraz z jednym z najstarszych warszawskich kin („Iluzjon”), kilka sklepów spożywczych, świetnie zaopatrzony warzywniak, kilka cukierni i trzy piekarnie. W pobliżu metro (5min), budynek znajduje się pomiędzy stacją Racławicka a stacją Pola Mokotowskie.

 

Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Lokalizacja
Warszawa Mokotów, Madalińskiego
Powierzchnia
67
Piętro
4
Pokoje
3
Cena m²
8 940
Cena całkowita
599 000
Parking
NIE
pobierz pdf
Pobierz ofertę na swój komputer,
zadzwoń,22 838 24 71lub wypełnij formularz poniżej

Ta strona używa cookies, możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.