szczegóły oferty

Zobacz poniżej szczegółowe informacje na temat oferty.
Możesz również pobrać plik pdf, zadzwonić lub wysłać do nas zapytanie.

Mieszkanie 74 m² - Wynajem - Warszawa Mokotów, Ludowa

Mondrian House to warszawska zabudowa mieszkalna w dzielnicy Mokotów, zlokalizowana jest przy ulicy Ludowej 17 na rogu Boryszewskiej. Budynek został zrealizowany w 2005r przez Echo Investment.
Zaletą powyższej lokalizacji jest wszechobecna zieleń i spokój, a także kameralny charakter, choć trzeba pamiętać, że opisywane miejsce nie jest przecież oddalone od wielkomiejskiej infrastruktury. Sala klubowa ze stołem bilardowym to miejsce, w którym można spotkać się z sąsiadem, urządzić przyjęcie urodzinowe dla dziecka, czy też po prostu pogadać z przyjaciółmi. Do dyspozycji mieszkańców piękny basen dla odprężenia. Istnieje także wiele udogodnień uprzyjemniających codzienne życie, takich jak własne ujęcie wody oligoceńskiej, wygodny parking podziemny, automatyczne oświetlenie nocne i wiele innych.
W okolicy przepiękny park Morskie Oko. Bardzo szybki dojazd do Centrum, świetne połączenia komunikacją miejską: autobusy i tramwaje.


Prezentowane mieszkanie składa się z salonu, kuchni, dwóch sypialni, dwóch łazienek oraz hallu. Apartament jest wyposażony w sprzęt AGD. Wysoki standard wykończenia.


Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Lokalizacja
Warszawa Mokotów, Ludowa
Powierzchnia
74
Piętro
3
Pokoje
3
Cena całkowita
4 200 zł/mc
Parking
TAK
pobierz pdf
Pobierz ofertę na swój komputer,
zadzwoń,22 838 24 71lub wypełnij formularz poniżej

Ta strona używa cookies, możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.