Szczegóły oferty

Zobacz poniżej szczegółowe informacje na temat oferty.
Możesz również pobrać plik pdf, zadzwonić lub wysłać do nas zapytanie.

Mieszkanie 80,24 m² - Sprzedaż - Warszawa Wilanów, Sarmacka

Jasny, dwustronny, rozkładowy apartament w centrum miasteczka Wilanów, z dużym słonecznym tarasem. 

NA SPRZEDAŻ | MIASTECZKO WILANÓW | 80,24 m | SARMACKA | 3 POKOJE | 2 BALKONY |  3 PIĘTRO 

LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu wybudowanym w 2007 roku przez firmę deweloperska ROBYG przy ulicy Sarmackiej 7. Wewnątrz osiedla zielone, zadbane patio z dużym placem zabaw. Jasne, szerokie klatki schodowe wyłożone są naturalnym kamieniem. W budynku są windy, które dojeżdżają do poziomu garaży znajdującymi się pod budynkiem. Teren osiedla jest monitorowany oraz strzeżony.

OPIS APARTAMENTU: Jasny i słoneczny 3-pokojowy apartament, położony na 3 piętrze. Nieumeblowany.
- przestronny salon (26 m) z wyjściem na duży, słoneczny taras (13 m), który pomieści stół oraz krzesła, z widokiem na wewnętrzne patio
- częściowo otwarta kuchnia (z zabudową i wyposażeniem) - 9 m
2 osobne sypialnie (po 12 m) każda z wyjściem na balkon (z widokiem na spokojną uliczkę Herbu Leliwa)
- duża łazienka z wanną i pralką (5 m)
- druga łazienka z prysznicem (3 m)
- mała garderoba
- duża garderoba
- przedpokój 

Do mieszkania należą 2 miejsca parkingowe w garażu podziemnym (platforma) płatne dodatkowo 70 000 zł. Czynsz administracyjny z zaliczkami na wodę i ogrzewanie wynosi 900 zł. Mieszkanie może być wynajmowane. Umowa podpisana na czas nieoznaczony z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

OKOLICA: Kompleks mieszkaniowy Robyg położony jest w samym centrum Miasteczka Wilanów, w pobliżu licznych ścieżek spacerowych i rowerowych. Miasteczko oferuje mieszkańcom pełną infrastrukturę miejską – restauracje, kawiarnie, lokale usługowe, centra medyczne, szpital Medicover, ośrodki kultury, kryte baseny, kluby sportowe. Wilanów oferuje pełną ofertę edukacyjną - szkoły, zarówno publicznej, jak i prywatne - Brytyjska Szkoła Podstawowa i Polsko-Niemiecka Szkoła, Międzynarodowa Szkoła Europejska oraz liczne przedszkola i żłobki. W pobliżu rozległe tereny rekreacyjne – park i Pałac w Wilanowie, Park Kultury w Powsinie, Las Kabacki, Jeziorko Czerniakowskie. Wilanów to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy oferująca komfortowe warunki do życia i wypoczynku po pracy.

KOMUNIKACJA: Miasteczko Wilanów jest dobrze skomunikowane z centrum Warszawy – zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Budowana w sąsiedztwie obwodnica Warszawy poprawi dojazd do innych dzielnic miasta. Przystanki autobusowe znajdują się w pobliżu budynku. W najbliższych latach powstanie szybka linia tramwajowa, poprowadzona ulicą Sobieskiego, która będzie stanowiła dogodne połączenie z metrem i całym Mokotowem.

WARSAW PROPERTIES
- Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym.
- Zapewniamy możliwość stworzenia  indywidualnego projektu kompleksowego wykończenia nowego mieszkania.
- Wykonujemy zarówno mniejsze jak i duże prace remontowe.

Lokalizacja
Warszawa Wilanów, Sarmacka 7
Powierzchnia
80
Piętro
3
Pokoje
3
Cena m²
9 500
Cena całkowita
760 000
Parking
TAK
pobierz pdf
Pobierz ofertę na swój komputer,
zadzwoń22 838 24 71lub wypełnij formularz poniżej

Ta strona używa cookies, możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.