Szczegóły oferty

Zobacz poniżej szczegółowe informacje na temat oferty.
Możesz również pobrać plik pdf, zadzwonić lub wysłać do nas zapytanie.

Mieszkanie 87,32 m² - Sprzedaż - Warszawa Wilanów, Sarmacka

Rozkładowy, jasny, w pełni wyposażony apartament w inwestycji Aura Park (nowoczesny kompleks mieszkalny) w Miasteczku Wilanów.

NA SPRZEDAŻ | MIASTECZKO WILANÓW | 87,32 m | SARMACKA | 3 POKOJE | 2 BALKONY |  2 PIĘTRO 

LOKALIZACJA: Aura Park to luksusowe osiedle z własną infrastrukturą: ze sklepami, z placem zabaw dla dzieci, a także z dużą ilością zieleni, krzewów i drzew.  Położone w samym sercu miasteczka Wilanów, u zbiegu ulic Klimczaka i Sarmackiej. W środku kompleksu mieszkalnego ładnie zagospodarowane, zielone patio. Nowoczesne budynki, elewacja wykończona piaskowcem, drewnem i aluminium klatki schodowe wyłożone naturalnym granitem tworzą komfortową przestrzeń do mieszkania.

OPIS APARTAMENTU: Dwustronny apartament, z 2 balkonami, w pełni umeblowany i wyposażony. 
- słoneczny salon z wyjściem na obszerny balkon z widokiem na wewnętrzne patio, składa się z części jadalnej oraz części wypoczynkowej (skórzana kanapa oraz fotele), wraz ze sprzętem RTV
- funkcjonalna kuchnia, z przejściem do salonu, z blatami i podłogą z naturalnego granitu wyposażona w AGD oraz pralkę
2 osobne sypialnie, jedna z wyjściem na taras (z widokiem na zielone ścieżki na ul. Klimczaka poprowadzone wokół kanału), każda wyposażona w podwójne łóżko, szafy i szafki
- łazienka z wanną, z okładziną z naturalnego kamienia
toaleta z umywalką z dużym lustrem i okładziną z naturalnego kamienia 
- jasna przestrzeń; funkcjonalny układ; wysokiej jakości okna w drewnianej stolarce
- gustownie zaprojektowanie oświetlenie
- obszerne, pojemne szafy w zabudowie, w obu sypialniach
- antywłamaniowe drzwi wykonane z drewna; elektryczne instalacje energooszczędne

Do mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe w garażu podziemnym (platforma) płatne dodatkowo 40 000 zł.
Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego

OKOLICA: Kompleks mieszkaniowy Aura Park położony jest w samym centrum Miasteczka Wilanów, w pobliżu licznych ścieżek spacerowych i rowerowych. Miasteczko oferuje mieszkańcom pełną infrastrukturę miejską – restauracje, kawiarnie, lokale usługowe, centra medyczne, szpital Medicover, ośrodki kultury, kryte baseny, kluby sportowe, centra fitness. Wilanów oferuje pełną ofertę edukacyjną - szkoły, zarówno publiczne, jak i prywatne - Brytyjska Szkoła Podstawowa i Polsko-Niemiecka Szkoła, Międzynarodowa Szkoła Europejska, liczne przedszkola, żłobki, domy kultury oraz liczne ośrodki zajęć pozalekcyjnych (edukacyjne, sportowe, artystyczne). W pobliżu rozległe tereny rekreacyjne – place zabaw i boiska Royal Wilanów, Park i Pałac w Wilanowie, Park Kultury w Powsinie, Las Kabacki, Jeziorko Czerniakowskie. Wilanów to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy oferująca komfortowe warunki do życia i wypoczynku po pracy.

KOMUNIKACJA: Miasteczko Wilanów jest dobrze skomunikowane z centrum Warszawy – zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Budowana w sąsiedztwie obwodnica Warszawy poprawi dojazd do innych dzielnic miasta. Przystanki autobusowe znajdują się w pobliżu Aura Park. W najbliższych latach powstanie szybka linia tramwajowa, poprowadzona ulicą Sobieskiego, która będzie stanowiła dogodne połączenie z metrem i całym Mokotowem.

WARSAW PROPERTIES
- Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym.
- Zapewniamy możliwość stworzenia  indywidualnego projektu kompleksowego wykończenia nowego mieszkania.
- Wykonujemy zarówno mniejsze jak i duże prace remontowe.

Lokalizacja
Warszawa Wilanów, Sarmacka Klimczaka
Powierzchnia
87,32
Piętro
2
Pokoje
3
Cena m²
9 200
Cena całkowita
803 344
Parking
TAK
pobierz pdf
Pobierz ofertę na swój komputer,
zadzwoń22 838 24 71lub wypełnij formularz poniżej

Ta strona używa cookies, możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.