szczegóły oferty

Zobacz poniżej szczegółowe informacje na temat oferty.
Możesz również pobrać plik pdf, zadzwonić lub wysłać do nas zapytanie.

Mieszkanie 90 m² - Wynajem - Warszawa Bielany, Tczewska

ZAMIESZKAJ W NOWOCZESNYM APARTAMENCIE NA SKRAJU LASU BIELAŃSKIEGO W WARSZAWIE

Budynek znajduje się na strzeżonym, prestiżowym osiedlu, który stanowi chroniony rezerwat będący pozostałością po dawnej Puszczy Mazowieckiej. Zaletą jest cicha i bardzo spokojna okolica. Bardzo niska zabudowa sprawia wrażenie życia, jak we własnym domu, zachowując najlepsze zalety mieszkania w mieście. W klatkach jest tylko kilka mieszkań. Sąsiedzi, spokojni, niewidoczni, przyjaźni, dojrzali .. W pobliżu osiedla znajduje się także park Kępa Potocka z płytkim kanałkiem. W weekend odbywają się atrakcje rodzinne, place zabaw, park linowy, knajpki i tawerny. W parku liczne trasy spacerowe, rowerowe, rolkowe, a w upalne dni można nawet wynająć kajak.

Osiedle IMAGINARIUM – to także strategiczne miejsce wypadowe do podróżowania przez miasto i poza miasto. Lokalizacja w pobliżu głównych tras komunikacyjnych Warszawy (Wisłostrada; Trasa Toruńska, wylotówka do Gdańska) pozwala w kilkanaście sekund po wyjechaniu z garażu, znaleźć się na głównych, ekspresowych węzłach komunikacyjnych miasta. Osiedle oddzielone jest od Wisłostrady dużym pasem drzew, zieleni i parkiem, dzięki temu unikasz oddziaływania i hałasu… jednocześnie nadal znajdujemy się w pobliżu najważniejszych tras dojazdowych Warszawy. Bez samochodu także łatwo i szybko dotrzesz do celu np. w 5 minut można dostać się do metra na Plac Wilsona lub do stacji Marymont czy Słodowiec. Pętla autobusowa znajduje się po przeciwnej stronie ulicy.

Apartament 90m2 jest nowocześnie urządzony, zaprojektowany przez architekta wnętrz. Składa się z 4 pokoi, 2 łazienek (jedna obecnie wykorzystywana jako pralnia) i pom. gospodarczego/garderoby – o łącznej powierzchni 89,9 m2 + 2,5 m2 balkon. Wszystkie pomieszczenia mają okna balkonowe typu port – fenetr z widokiem na las i zieleń, (szklane barierki posiadają przezroczyste szyby, aby zapewnić jeszcze lepszy widok na otoczenie)

Ciekawy design wnętrza tworzą przenikające się płaszczyzny posadzek (orzechowego drewna i czarnych błyszczących płyt) oraz podwieszane sufity z ledowym podświetleniem. W kuchni blaty, bufet oraz ściany zostały wyłożone kamieniem (granit galaxy star), który jest bardzo praktyczny, elegancki i prawie niezniszczalny. Ponad to kuchnia jest bogata wyposażona w sprzęt wysokiej jakości w tym młynek odpadów. Salon połączony jest jedno-przestrzennie z kuchnią, oddzielony praktyczną wyspą z kamienia (elegancki granit). Część dzienna charakteryzuje się dużymi przeszkleniami do podłogi i praktycznym balkonem (dostępny z kuchni i salonu). Na przeciwległej ścianie żywą dekorację pełni panoramiczne i bezobsługowe akwarium.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. Umowa najmu okazjonalnego.

 

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego

Lokalizacja
Warszawa Bielany, Tczewska
Powierzchnia
90
Piętro
2
Pokoje
4
Cena całkowita
7 000 zł/mc
Parking
TAK
pobierz pdf
Pobierz ofertę na swój komputer,
zadzwoń22 838 24 71lub wypełnij formularz poniżej

Ta strona używa cookies, możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.