http://warsawproperties.pl/pl/mieszkania-sprzedazSprzedaż / Kupno nieruchomości

Czy chcesz kupić lub sprzedać nieruchomość? Z firmą Warsaw Properties jesteś w dobrych rękach.

Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu na lokalnym rynku nieruchomości możemy zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość usług w nadzorowaniu transakcji sprzedaży lub zakupu.

Nadzorowaliśmy już setki transakcji a nasze sprawdzone i godne zaufania metody i proaktywne podejście zapewnia, że żadna transakcja nie jest zbyt skomplikowane dla naszego doświadczonego zespołu. Możemy pomóc we wszystkich obszarach danej transakcji, od prawnej i technicznej aż po zapewnienie finansowania bankowego i załatwiania spraw w sądzie wieczystoksięgowym juz po podpisaniu ostatecznego aktu notarialnego.

http://warsawproperties.pl/pl/mieszkania-wynajemWynajem nieruchomości

Poszukujesz mieszkania do wynajęcia? Starasz się znaleźć najemcę dla swojej inwestycji?

Nasza silna pozycja na lokalnym rynku wynajmu i doskonała reputacja wśród najemców i właścicieli nieruchomości za szybką reakcję na ich wymagania oznacza, że staliśmy się automatycznym wyborem dla wielu klientów zainteresowanych wynajmem.

Dzięki ścisłej współpracy z właścicielami i najemcami, możemy zapewnić, że okresy przestoju w najmie oraz wszelkie problemy, które mogłyby sie pojawić są ograniczone do minimum.

http://warsawproperties.pl/pl/zarzadzanie-nieruchomosciamiZarządzanie nieruchomościami

Czy jesteś juz zmęczony zajmowaniem się wymagającymi najemcami, problematycznymi płatnościami lub kłopotami technicznymi w swoim mieszkaniu? Zostaw wszystko naszemu profesjonalnemu zespołowi od zarządzania nieruchomościami!

Dbamy o każdy szczegół związany z zarządzaniem nieruchomościami inwestycyjnymi począwszy od sprawnego przepływu informacji między najemcą, właścicielem i administracją budynku aż do nadzoru technicznego i utrzymania nieruchomości w dobrym stanie mimo upływu lat.

Zapewnij sobie więcej wolnego czasu pozostawiając swoją nieruchomość w bezpiecznych rękach Warsaw Properties.

http://warsawproperties.pl/pl/wykonczenia-wnetrzWykończenie wnętrz

Jeśli wyposażenie i umeblowanie Twojej nieruchomości wydaje Ci się trudnym zadaniem, zaufaj naszemu bogatemu doświadczeniu w tej dziedzinie, a my zarządzimy Twoim projektem od początku do końca.

Zaprojektowaliśmy, wyposażyliśmy i urządziliśmy setki mieszkań i lokali handlowych oraz wiele restauracji i hoteli, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nawet najbardziej wymagające projekty doprowadzamy do pomyślnego zakończenia. Niezależnie od tego czy potrzebujesz w pełni dopasowany i bogaty projekt wnętrza wraz z rzetelnym wykonaniem czy tylko malowanie niewielkiej sypialni – nasz doświadczony w zarządzaniu projektami zespół pomoże Ci na każdym kroku.