Remonty i renowacje

Znalazłeś dom swoich marzeń, który obecnie nie ma wymarzonej postaci? Zapewniamy projekt, wiedzę i doświadczenie, aby Twoje marzenie się spełniło. Po wstępnej  ocenie technicznej i oszacowaniu kosztów nadzorujemy każdy projekt remontu lub odświeżenia na każdym kroku aż do ostatecznego przekazania  pięknie odrestaurowanej nieruchomości. Oferujemy wszystkie elementy niezbędne do doprowadzenia projektu do pomyślnego zakończenia od zmiany rozkładu pomieszczeń, wymiany instalacji gazowych, elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych aż do nowego umeblowania i wprowadzenia elementów  dekoracyjnych.

Pomagamy w każdym projekcie dotyczącym zarówno dużych starych klasycznych mieszkań, obiektów biurowych, handlowych i przestrzeni hotelarskiej jak również małych napraw bieżących. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu,  to, co wydaje się karkołomnym  zadaniem  może być zupełnie bezproblemowym doświadczeniem. Skontaktuj się z nami w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości a my odpowiemy Ci tak szybko  jak to możliwe!

Wykończenie stanu deweloperskiego

Jednym z największych problemów dla nabywcy nieruchomości na rynku pierwotnym jest jej początkowe wykończenie. Warsaw Properties opracowała szereg różnych rozwiązań dla nowych właścicieli w celu uczynienia procesu wykańczania nieruchomości o wiele bardziej przystępnym. Jedną z wygodnych opcji jest skorzystanie z udostępnionego w poniższym linku programu, gdzie jest możliwość wybrania spośród różnych stylów wykończenia i wyposażenia wnętrz, a następnie nasza firma zapewnia wykonanie.

Możemy również towarzyszyć Ci na każdym etapie realizacji Twojego pomyslu pomagając w projektowaniu i koncepcji prac lub współpracując z projektantem wnętrz. Zarządzanie projektami jest naszą mocną stroną i jesteśmy w stanie zapewnić  usługi wykończeniowe zarówno dla jednego małego mieszkania jak i  dużej liczby mieszkań w jednym czasie.  Nadzorujemy wszystko począwszy od zapewnienia doświadczonych wykonawców i materiałów dobrej jakości aż po kontrolę szacowanego budżetu i kosztów. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie projektu wykończenia swojej nieruchomości  zachęcamy do nawiązania z nami kontaktu. 

odwiedź www.winteriors.pl Winteriors