Apartamenty luksusowe

Nieruchomości premium wyróżnia najlepsza
lokalizacja i wyjątkowe udogodnienia dla
mieszkańców oraz doskonałej jakości wyposażenie.

prestiżowe lokalizacje w centrum miasta
prestiżowe lokalizacje w centrum miasta
luksusowe udogodnienia dla mieszkańców – strefy fitness / strefy klubowe
luksusowe udogodnienia dla mieszkańców – strefy fitness / strefy klubowe
nowoczesny design, najwyższej jakości, komfortowe wyposażenie
nowoczesny design, najwyższej jakości, komfortowe wyposażenie

Wieżowiec Żagiel

Warszawa, Śródmieście, ul. Złota 44

Złota 44 to najbardziej prestiżowy adres w Warszawie – jest to najwyższy rezydencyjny wieżowiec w Unii Europejskiej, zaprojektowany przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda, zbudowany w samym sercu stolicy – tuż obok Pałacu Kultury i Nauki oraz Złotych Tarasów. Mieszkańcom oferuje wyjątkowe udogodnienia oraz rozbudowaną strefę klubowo – rekreacyjną. Sprawdź dostępne apartamenty!

Mennica Residence

Warszawa, Wola, ul. Żelazna/Grzybowska

Zamieszkaj w Mennica Residence – korzystaj z najwyższego standardu i wyjątkowych udogodnień dla mieszkańców! To jeden z najmodniejszych adresów w Warszawie. Nowa inwestycja, położona w ścisłym centrum miasta – na rogu ulic Żelaznej i Grzybowskiej, w pobliżu nowego centrum biznesu – Mennica oferuje mieszkańcom luksusowe apartamenty i komfortową przestrzeń wspólną – sale fitness, boiska do squasha i koszykówki, saunę, jacuzzi oraz pomieszczenia klubowe. Sprawdź dostępne apartamenty!

Platinum Towers

Warszawa, Wola, ul. Grzybowska

Platinum Towers to 2 nowoczesne wieże w centrum Warszawy, połączone wewnętrznym pasażem handlowo – usługowym. To jeden z najbardziej prestiżowych projektów zrealizowanych w samym centrum Warszawy – przy ulicy Grzybowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Europejskiego oraz centrum biurowego wokół Ronda Daszyńskiego. Mieszkańcy Platinum Towers korzystają z dostępu do hotelowej infrastruktury w przyległym Hotelu Hilton, w tym do prestiżowego Centrum Spa oraz klubu Fitness Holmes Place.

Skontaktuj się z nami, dobierzemy odpowiedni apartament do Twoich potrzeb!