Łódź, Łódź-Śródmieście

Mieszkanie 32 m²

32 metrów
1 pokoje
5 piętro

Wynajem

Cena

1 950 PLN

cena za m²

61 PLN

Klimatyzowane studio z tarasem, stylowo wykończone i w pełni wyposażone.
Dostępne od 14 marca 2025.

NOWE OSIEDLE FUZJA, NOWY BUDYNEK F | STYLOWE STUDIO NA OSTATNIM PIĘTRZE Z DUŻYM BALKONEM | KLIMATYZACJA I PEŁNE WYPOSAŻENIE | BALKON Z WIDOKIEM NA WEWNĘTRZNE, ZIELONE PATIO

OPIS MIESZKANIA: stylowe studio KLIMATYZOWANE położone na 5 pietrze na nowym osiedlu Fuzja. Wyposażone w modnym stylu BOHO.

Apartament jest przygotowany do codziennego funkcjonowania, składa się jasnego pokoju z aneksem kuchennym, dużego balkony oraz nowoczesnej łazienki. Jest wyposażony w nowe meble i 
 w nową klimatyzację indywidualnie sterowaną.
– aneks kuchenny wyposażony w płytę elektryczną, piekarnik, zmywarkę i lodówkę w zabudowie oraz stół z krzesłami
– część wypoczynkowa z rozkładaną sofą, szafą dywanem i szafką RTV
– komfortowa łazienka z dużym prysznicem i pralką
– duży balkon z widokiem na wewnętrzne, zielone patio
– przedpokój z szafą.

Czynsz najmu: 1950 PLN / miesięcznie.
Opłaty administracyjne oraz koszty mediów licznikowych tj ogrzewanie i woda oraz wywóz śmieci – ok. 500 PLN/ miesięcznie
Najemca opłaca energię elektryczną wg zużycia.
Kaucja: 2400 PLN
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

O FUZJI: Nowe osiedle zbudowane na terenie dawnej fabryki Karola Scheiblera. Składa się z 20 budynków o różnorodnym przeznaczeniu, z czego 14 to zaadoptowane budynki historyczne – Jego sercem jest odrestaurowana, secesyjna elektrociepłownia i plac miejski obok niej (z placem zabaw, miejscem dla rolkarzy, miejsce spotkań i spacerów dla mieszkańców).
Lokalizacja osiedla: Centrum Łodzi – pomiędzy ulicami Piotrkowską, Tymienieckiego, Kilińskiego i Milionową.

OSIEDLE: Fuzja, to nowa przestrzeń miejska przyjazna do życia, pracy i odpoczynku. Projekt będzie się składał z czterech budynków mieszkaniowych z ponad 600 lokalami, a także z biur o łącznej powierzchni około 40 tys. mkw. W historycznych budynkach znajdzie się również przestrzeń na usługi, sklepy i restauracje.
Nowe place miejskie, przestrzenie wspólne i tereny zielone, które zajmują prawie 4 ha. Mieszkańcy oraz użytkownicy Fuzji będą mogli skorzystać z licznych udogodnień, wśród których są usługi car sharingu, ścieżki rowerowe, stacje serwisowe dla rowerów, paczkomaty czy ładowarki elektryczne. Wszystko to sprawi, że Fuzja  – przemyślana w każdym detalu, wyjątkowa inwestycja, będzie unikalnym miejscem na mapie Łodzi, atrakcyjnym dla mieszkańców i turystów.

Cena

1 950 PLN

powierzchnia
32 m²
piętro
5
pokoje
1
cena m²
61 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.