Warszawa, Mokotów

Lokal 133 m²

133 metrów
0 piętro

Sprzedaż

Cena

1 720 420 PLN

cena za m²

13 000 PLN

Na sprzedaż lokal użytkowy na Mokotowie przy al. Wilanowskiej (w pobliżu al. Sikorskiego), w inwestycji Green Mokotów deweloper ROBYG.

Kompleks mieszkaniowy Green Mokotów wybudowany u podnóża skarpy wiślanej, przy alei Wilanowskiej, w odległości 10 minut spacerem do Metra Wilanowska. W okolicy znajduje się dobrze zorganizowana dzielnica – Stegny – z licznymi punktami usługowymi, szkołami i przedszkolami. Blisko do dużych arterii komunikacyjnych – tj Dolina Służewiecka i Trasa Siekierkowska. Szybki dojazd do centrum, na Ursynów oraz na lotnisko (15 minut).

Obszar Green Mokotów otaczają tereny spacerowe, parki, zbiorniki wodne i ścieżki rowerowe. Wewnątrz samego kompleksu znajda się liczne trawniki, szpalery drzew, ławeczki, ogródki przy mieszkaniach, oraz strefa aktywnego wypoczynku i plac zabaw dla najmłodszych.

W bliskim otoczeniu Green Mokotów dostępne są takie atrakcje jak tor łyżwiarski Stegny, Wodny Park Warszawianka czy Park Królikarnia.

Prezentowany lokal o powierzchni 132.34 jest idealnym miejscem na każdą działalność Duże witryny oraz położenie lokalu sprawiają, że jest to bardzo dobra inwestycja. Lokal 2 stronny, składa się z jednego pomieszczenia i łazienki.
Cena podana w ogłoszeniu jest ceną netto.

Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Wykonujemy zarówno mniejsze jak i duże prace remontowe.Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego

Cena

1 720 420 PLN

powierzchnia
133 m²
piętro
0
cena m²
13 000 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.