Warszawa, Wilanów

Mieszkanie 87 m²

87 metrów
3 pokoje
1 piętro

Sprzedaż

Cena

864 000 PLN

cena za m²

9 950 PLN

Dwustronny i cichy apartament na sprzedaż na terenie Aura Park – nowoczesnego kompleksu mieszkalnego w Miasteczku Wilanów.

NA SPRZEDAŻ | MIASTECZKO WILANÓW | 86,83 m | SARMACKA | 3 POKOJE | 2 BALKONY | 1 PIĘTRO

LOKALIZACJA: Aura Park to eleganckie w samym środku Miasteczka Wilanów. Osiedle z własną infrastrukturą: sklepami, usługami i placem zabaw dla dzieci, a także dużą ilością zieleni, krzewów i drzew. Położone u zbiegu ulic Klimczaka i Sarmackiej. W środku kompleksu mieszkalnego ładnie zagospodarowane, zielone patia. Nowoczesne budynki, elewacja wykończona piaskowcem, drewnem i aluminium, tworzą komfortową przestrzeń do mieszkania.

OPIS APARTAMENTU: Dwustronny, 3-pokojowy apartament, położony na 1 piętrze w budynku od frontu (widok na ulicę Klimczaka)
– salon połączony z aneksem kuchennym, z dużymi oknami z wyjściem na balkon – z widokiem na wewnętrzne, zielone patio (kierunek południowy) – Łączna powierzchnia 54,68 m
– aneks kuchenny z oknem, w nowoczesnej zabudowie ze sprzętem AGD, odzielony ścianką od salonu. Blaty i podłoga z naturalnego, jasnego granitu, jasna zabudowa.
– 2 osobne sypialnie, wyposażone w pojemne szafy. Jedna z wyjściem na drugi balkon. Okna obu sypialni skierowane na zielone tereny przy ulicy Klimczaka (kierunek północny). Powierzchnie sypialni: 12 m oraz 13,17 m
– łazienka z wanną, ściany wykończone w naturalnym kamieniu, o powierzchni 5 m
– toaleta z umywalką, ściany wykończone w naturalnym kamieniu, o powierzchni 2 m
– hol z szafą wnękowa
– 2 balkony – w sypialni (5,04 m) oraz, w salonie (4,36 m)
– wysokiej jakości okna w drewnianej stolarce, antywłamaniowe drzwi drewniane
– starannie zaprojektowane oświetlenie
– na podłodze naturalny, jasny parkiet
Do mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe w garażu podziemnym (platforma) w cenie 40 000 PLN (dodatkowo).

Mieszkanie oraz miejsca parkingowe – pełna własność z Księgą Wieczystą.

Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

OKOLICA: Aura Park to nowoczesny kompleks mieszkaniowy położony w samym centrum Miasteczka Wilanów, w pobliżu licznych ścieżek spacerowych i rowerowych. Miasteczko oferuje mieszkańcom pełną infrastrukturę miejską restauracje, kawiarnie, lokale usługowe, centra medyczne, szpital Medicover, ośrodki kultury, szkoły międzynarodowe oraz publiczne, przedszkola oraz żłobki. W pobliżu liczne tereny rekreacyjne park i Pałac w Wilanowie, Park Kultury w Powsinie, Las Kabacki, Jeziorko Czerniakowskie. Wilanów to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy oferująca komfortowe warunki do życia i wypoczynku po pracy.

KOMUNIKACJA: Miasteczko Wilanów jest dobrze skomunikowane z centrum Warszawy zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Budowana w sąsiedztwie obwodnica Warszawy poprawi dojazd do innych dzielnic miasta. Przystanki autobusowe znajdują się w pobliżu Aura Park. W najbliższych latach powstanie szybka linia tramwajowa, poprowadzona ulicą Sobieskiego, która będzie stanowiła dogodne połączenie z metrem i całym Mokotowem.

Cena

864 000 PLN

powierzchnia
87 m²
piętro
1
pokoje
3
cena m²
9 950 PLN
parking
Tak

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.