Łódź, Łódź-Śródmieście

Mieszkanie 40 m²

40 metrów
2 pokoje
2 piętro

Sprzedaż

Cena

305 000 PLN

cena za m²

7 472 PLN

O FUZJI:  Echo Investment z rozmachem przywraca do życia postindustrialny fragment Łodzi – na terenie dawnej fabryki Karola Scheiblera powstaje inwestycja składająca się z 20 budynków o różnorodnym przeznaczeniu, z czego 14 to zaadoptowane budynki historyczne – Jego sercem będzie zabytkowa, secesyjna elektrociepłownia.

Lokalizacja osiedla: Centrum Łodzi – pomiędzy ulicami Piotrkowską, Tymienieckiego, Kilińskiego i Milionową.

MIESZKANIE: Ustawne, 2 -pokojowe mieszkanie w budynku B1 (od ulicy Milionowej), położone na 2 piętrze, z balkonem (3,34 m) z zachodnią wystawą o (z widokiem na tereny osiedla). Jasne, ciche i przestronne.
Składa się z pokoju z aneksem kuchennym (18,22 m) z wyjściem na balkon, osobnej sypialni (13,74 m) z miejscem na dużą szafę, łazienki (5,78m) oraz przedpokoju (3,08 m).

Mieszkanie w stanie deweloperskim. Cesja umowy deweloperskiej, zakup bez PCC.
Planowany odbiór mieszkania od dewelopera: listopad/grudzień 2020

Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

OSIEDLE: Fuzja, to nowa przestrzeń miejska przyjazna do życia, pracy i odpoczynku. Projekt będzie się składał z czterech budynków mieszkaniowych z ponad 600 lokalami, a także z biur o łącznej powierzchni około 40 tys. mkw. W historycznych budynkach znajdzie się również przestrzeń na usługi, sklepy i restauracje.
Powstaną nowe place miejskie, przestrzenie wspólne i tereny zielone, które zajmą prawie 4 ha. Mieszkańcy oraz użytkownicy Fuzji będą mogli skorzystać z licznych udogodnień, wśród których są usługi car sharingu, ścieżki rowerowe, stacje serwisowe dla rowerów, paczkomaty czy ładowarki elektryczne. Wszystko to sprawi, że Fuzja  – przemyślana w każdym detalu, wyjątkowa inwestycja, będzie unikalnym miejscem na mapie Łodzi, atrakcyjnym dla mieszkańców i turystów.

ROZWIĄZANIA SMART w standardzie mieszkania: Wszystkie mieszkania inwestycji Fuzja zostaną wyposażone w smart rozwiązania firmy Somfy. Bezprzewodowo, bez zbędnych kabli, bez ograniczeń. Dzięki nowoczesnej platformie integrującej mieszkańcy będą mogli sterować oświetleniem, ustawiać odpowiednią temperaturą w mieszkaniu, a nawet zarządzać sprzętami AGD i RTV*.
Centrala systemu umożliwia bezprzewodową współpracę z urządzeniami i usługami większości wiodących producentów (m. in. Danfoss, Philips, Google). Dalsza rozbudowa systemu jest prosta i możliwa w każdej chwili! Systemem inteligentnego domu można sterować bezpośrednio lub zarządzać przy pomocy smartfona, tabletu, smartwatch’a lub komputera za pomocą prostej i intuicyjnej aplikacji.

Cena

305 000 PLN

powierzchnia
40.82 m²
piętro
2
pokoje
2
cena m²
7 472 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.