Łódź, Łódź-Śródmieście

Mieszkanie 31 m²

31 metrów
1 pokoje
3 piętro

Sprzedaż

Cena

275 000 PLN

cena za m²

8 981 PLN

O FUZJI:  Echo Investment z rozmachem przywraca do życia postindustrialny fragment Łodzi – na terenie dawnej fabryki Karola Scheiblera powstaje inwestycja składająca się z 20 budynków o różnorodnym przeznaczeniu, z czego 14 to zaadoptowane budynki historyczne – Jego sercem będzie zabytkowa, secesyjna elektrociepłownia.

Lokalizacja osiedla: Centrum Łodzi – pomiędzy ulicami Piotrkowską, Tymienieckiego, Kilińskiego i Milionową.

MIESZKANIE: Ustawne, jasne studio położone w budynku B1, na 3 piętrze, z balkonem (3,34 m) ze wschodnią wystawą okien (z widokiem na zewnątrz budynku).
Składa się z dużego jasnego pokoju z aneksem kuchennym (20,55 m) z 2 dużymi oknami i z wyjściem na balkon, z miejscem na dużą szafę, łazienki (4,58 m) oraz przedpokoju (5,49 m).

Mieszkanie w stanie deweloperskim. Cesja umowy deweloperskiej, zakup bez PCC.
Planowany odbiór mieszkania od dewelopera: listopad/grudzień 2020

Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

OSIEDLE: Fuzja, to nowa przestrzeń miejska przyjazna do życia, pracy i odpoczynku. Projekt będzie się składał z czterech budynków mieszkaniowych z ponad 600 lokalami, a także z biur o łącznej powierzchni około 40 tys. mkw. W historycznych budynkach znajdzie się również przestrzeń na usługi, sklepy i restauracje.
Powstaną nowe place miejskie, przestrzenie wspólne i tereny zielone, które zajmą prawie 4 ha. Mieszkańcy oraz użytkownicy Fuzji będą mogli skorzystać z licznych udogodnień, wśród których są usługi car sharingu, ścieżki rowerowe, stacje serwisowe dla rowerów, paczkomaty czy ładowarki elektryczne. Wszystko to sprawi, że Fuzja  – przemyślana w każdym detalu, wyjątkowa inwestycja, będzie unikalnym miejscem na mapie Łodzi, atrakcyjnym dla mieszkańców i turystów.

ROZWIĄZANIA SMART w standardzie mieszkania: Wszystkie mieszkania inwestycji Fuzja zostaną wyposażone w smart rozwiązania firmy Somfy. Bezprzewodowo, bez zbędnych kabli, bez ograniczeń. Dzięki nowoczesnej platformie integrującej mieszkańcy będą mogli sterować oświetleniem, ustawiać odpowiednią temperaturą w mieszkaniu, a nawet zarządzać sprzętami AGD i RTV.
Centrala systemu umożliwia bezprzewodową współpracę z urządzeniami i usługami większości wiodących producentów (m. in. Danfoss, Philips, Google). Dalsza rozbudowa systemu jest prosta i możliwa w każdej chwili! Systemem inteligentnego domu można sterować bezpośrednio lub zarządzać przy pomocy smartfona, tabletu, smartwatch’a lub komputera za pomocą prostej i intuicyjnej aplikacji.

Cena

275 000 PLN

powierzchnia
31 m²
piętro
3
pokoje
1
cena m²
8 981 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.