Ząbki,

Mieszkanie 44 m²

44 metrów
2 pokoje
3 piętro

Sprzedaż

Cena

360 000 PLN

cena za m²

8 054 PLN

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,7 m2 w Ząbkach przy ul. Powstańców.

Ząbki | 2 pokoje | 44,7 m2 | 3 piętro | Budynek z 2000 r.

BUDYNEK: Pięciopiętrowy budynek na osiedlu ogrodzonym, strzeżonym wybudowanym w 2000 roku z windami i garażami. Osiedle ogrodzone, strzeżone, monitoring.

OPIS MIESZKANIA: 2 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze, z balkonem (logia), w kierunku zachodnim.
– Układ mieszkania: salon (17 m2), oddzielna kuchnia z oknem (10 m2), sypialnia (10 m2), łazienka z kabiną prysznicową i pralką (5,2 m2), korytarz z szafą z lustrem w zabudowie (2,5 m2), oraz loggia (7 m2).
– Ściankę miedzy salonem, a kuchnią (karton-gips) można usunąć, aby zyskać jeszcze więcej przestrzeni.
– Mieszkanie w pełni umeblowane. Za dodatkową opłatą istnieje możliwości zostawienia mebli ruchomych (narożnik, biurko, komody itd.).
Pełna własność, z KW.
DODATKOWO: Miejsce garażowe i komórka dodatkowo płatne 25 000 zł

OKOLICA: W bliskim sąsiedztwie znajduje się Biedronka, Kaufland, Apteka, Rossmann, Pepco, Empik, oraz siłownia plenerowa. Na tej samej ulicy liczne przedszkola, szkoły, kościół, poczta, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, klub piłkarski, basen itd. Ząbki, choć położone są w bliskim sąsiedztwie Warszawy, otoczone są lasami, które znakomicie nadają się na przejażdżki rowerowe i spacery: las Rembertowski10 min spacerkiem oraz lasy Nadleśnictwa Drewnica. Kilka lat temu ścieżkami północno-wschodniej części Ząbek została wytyczona ścieżka rowerowa, która prowadzi przez najciekawsze części lasu. Zaczyna się ona na ul. Wojska Polskiego, przy stacji PKP.

TRANSPORT: Bardzo szybki dojazd pociągiem z Ząbek do PKP Wileński (tylko 7 min!), do przystanku II linii metra. Pociągi kursują co 10-15 min.
Linie autobusowe Z-1, Z-2 i Z-3 to linie darmowe dla zameldowanych lub płacących podatek osobisty od dochodu w Ząbkach (Ząbki-1 i Ząbki-3 kursują na trasie Ząbki – CH. M1 Marki, a Ząbki-2: CH. M1 Marki – Rembertów). Autobus linii 245 w ciągu 20 min dojeżdża do Metro Trocka, autobus linii 145 na ul. Wiatraczną.
Ulicą Żołnierską (nowa obwodnica miasta) szybki dojazd na Mokotów, Ursynów, Wawer, Grochów, Wilanów, Rembertów.

Cena

360 000 PLN

powierzchnia
44.7 m²
piętro
3
pokoje
2
cena m²
8 054 PLN
parking
Tak

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.